Fotograf Vojta Hurych

Verunka a Jirka

29/6/2018

Hotel Salaš

Jsem tak trochu staromilec. Mám rád český svatební tradice. Mohlo by se zdát, že se ty opakující momenty časem přejí. Není to tak. Je to velká škola v tom, jak stejnou věc nafotit pokaždý trochu jinak.

Ale co když si svatební den poskládáte takříkajíc obráceně. Co třeba nafotit portréty v pravý poledne a obřad v deset večer za svitu měsíce?

Veru a Jirko, děkuju, že jste mi dopřáli pořádnej výlet z mé svatební zóny komfortu, kde mě toho za ty roky už moc nepřekvapí. Jste dalším důkazem, že svatební dokumentární fotka vždycky byla a je o smíchu, slzách dojetí, sdílné lásce a těch nejbližších lidech! Děkuju, byli jste skvělí! :)

 

Verunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a JirkaVerunka a Jirka

Prostor pro vaše komentáře

Tom Karoka (19. 07. 2018 09:43)

Paráda :)

Martina (19. 07. 2018 10:06)

Jako vždycky - naprostá pecka! :-)

Vojta Hurych (19. 07. 2018 10:22)

Děkujeme vám :)

Hanka (19. 07. 2018 15:59)

Nádhera, nádhera, nádhera!!!

Eva Stawarczyková (20. 07. 2018 11:41)

Paráda, Vojto!

Pavel+Martina+Barunka+Marťa (21. 07. 2018 08:45)

Bylo to tak krásné, že si přejeme o p a k o v á n í !!! Fotky jsou prostě super, moc se povedly :-)

Petr Jakeš (16. 09. 2019 22:02)

Ahoj Vojto, tvou prací jsem fascinován, tvé pojetí zachycení svatby je úžasné a zamlouvá se mi. Nyní mě čeká focení svatby a tak hledám inspiraci a na tebe jsem narazil na blogu tvého fanouška a také šikovného fotografa Petra Kotrlika. Ve focení bych se nazval pokročilým amatérem, ale co se týče svateb, tak jsem začátečník.
Mám dotaz: Téměř každou druhou nevěstu jsi fotil v lechtivé situaci, za mě to dodává fotkám a příběhu něco intimního, ale přirozeného, co k tomu patří. Tyto situace fotíš po domluvě předpokládám, nebo na tajňáka a pak to necháš teprve schválit?
Pokračuj ve své práci....je opravdu úžasná!

Peťa

Vojta Hurych (17. 09. 2019 21:13)

Srdečně zdravím, Petře :) Děkuju mnohokrát za moc milý komentář i pochvalu. Ohledně vašeho dotazu: vždy se ptám nevěsty, jestli chce mít zachycené oblékání, takže pokud ho fotím, tak je to jen se souhlasem. Focení na tajňáka tedy nepříchází vůbec v úvahu. Jednak se sám stydím a druhak to je silně neprofesionální :) Takže tak :) Opatrujte se a ať se vám svatba vyvede! Vojta

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi...

Hradec Králové stavte se na kafe...

vojta@hurych.cz napište mi...

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.