Fotograf Vojta Hurych

Verča a Míra

13/7/2019

Penzion Na Bělisku

Jak by měl vypadat jeden z nejdůležitějších dní v našem životě? Každá nevěsta (i ženich) má nepochybně s vlastní svatbou spjato hodně představ. My fotografové máme za úkol zachytit, jak se ta očekávání naplnila. Někdy jsou to komorní romantické chvilky, jindy vzácná rodinná střetnutí a pak jsou tu svatby, které jsou spíše veselkami. Verča a Míra jsou spolu od základky. Není to na nich vůbec poznat. Chvilkami mi přišlo, že jsou spolu krátce, jak něžně se k sobě chovali. No a ve zbytku času se jen smáli a slavili. Bylo to bezvadný! Málo co mě jako fotografa dokáže tak inspirovat, jako vysmátá nevěsta a všichni okolo ní. Děkuju vám za to :)

 

Verča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a Míra

Prostor pro vaše komentáře

Jirka (19. 08. 2019 08:59)

Super, jako vždy!

MaHu (19. 08. 2019 12:57)

Vojto, opet kraaasa. Nechapu, jak te napadaji ty spravne momenty, uhly pohledu.... Jestli se budu jeste nekdy vdavat, urcite mne budes muset nafotit. Zatim trenuj na jinych svatbach. A mej se hezky.

Romana T. (19. 08. 2019 18:42)

Nádhera, opět mě pár fotografií dojalo, asi bych mohla chodit za "plačku"až bude potřeba :)))

Vojta Hurych (19. 08. 2019 21:01)

Moc vám všem děkuju i za novomanžele :)

LENA (05. 05. 2020 13:34)

Ahoj Vojto, chci se zeptat, fotky jsou focení na Xpro3 (přemýšlím, že přejdu z canonu na futji) nebo na něco jiného? Případně večerní momentky (Včetně prskavek) máš přisvětlované bleskem nebo vozíš světlo? :) díky

Vojta Hurych (06. 05. 2020 09:15)

Ahoj Leni,

tato svatba je nafocená na XT3. Tou dobou ještě XPro3 nebyla (vyšla až na podzim). Večerní party téměř vždy fotím s bleskem kvůli atmosféře a hlavně protože světlo tvaruje :) Prskavky jsem si v tomto případě maličko dosvětlil LED světlem, protože jsme je fotili relativně pozdě a přirozeného světla už moc nebylo :)

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi...

Hradec Králové stavte se na kafe...

vojta@hurych.cz napište mi...

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.