Fotograf Vojta Hurych

Verča a Míra

13/7/2019

Penzion Na Bělisku

Jak by měl vypadat jeden z nejdůležitějších dní v našem životě? Každá nevěsta (i ženich) má nepochybně s vlastní svatbou spjato hodně představ. My fotografové máme za úkol zachytit, jak se ta očekávání naplnila. Někdy jsou to komorní romantické chvilky, jindy vzácná rodinná střetnutí a pak jsou tu svatby, které jsou spíše veselkami. Verča a Míra jsou spolu od základky. Není to na nich vůbec poznat. Chvilkami mi přišlo, že jsou spolu krátce, jak něžně se k sobě chovali. No a ve zbytku času se jen smáli a slavili. Bylo to bezvadný! Málo co mě jako fotografa dokáže tak inspirovat, jako vysmátá nevěsta a všichni okolo ní. Děkuju vám za to :)

 

Verča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a MíraVerča a Míra

Prostor pro vaše komentáře

Jirka (19. 08. 2019 08:59)

Super, jako vždy!

MaHu (19. 08. 2019 12:57)

Vojto, opet kraaasa. Nechapu, jak te napadaji ty spravne momenty, uhly pohledu.... Jestli se budu jeste nekdy vdavat, urcite mne budes muset nafotit. Zatim trenuj na jinych svatbach. A mej se hezky.

Romana T. (19. 08. 2019 18:42)

Nádhera, opět mě pár fotografií dojalo, asi bych mohla chodit za "plačku"až bude potřeba :)))

Vojta Hurych (19. 08. 2019 21:01)

Moc vám všem děkuju i za novomanžele :)

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi

Mánesova 925, Hradec Králové stavte se na kafe

vojta@hurych.cz napište mi

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.