Fotograf Vojta Hurych

Patricie a Petr

2/9/2017

zámek Svinaře

Víte, jaký je rozdíl mezi fotkou ze svatby a fotkou z veselky? Kupa legrace, špetka humoru, hora smíchu a to nejen novomanželů, ale i svatebčanů... teda veselčanů. Děkuju za vaší důvěru, Paty a Péťo! Zůstaňte tak vysmátí :)

 

Patricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a PetrPatricie a Petr

Prostor pro vaše komentáře

Renata Coufalová (17. 10. 2017 08:41)

Skvělé fotky - jedny z nejlepších svatebních fotografií, které jsem doposud viděla. Dobrá práce nápaditého fotografa. Klobouk dolů!

Vojta Hurych (17. 10. 2017 09:22)

Děkuju Reni :)

Magdalena Smolková (17. 10. 2017 10:39)

Emoce, pohotovost, cit pro detail, perfektní zachycení atmosféry. Na druhé straně objektivu bezprostřednost a přirozenost svatebčanů. Škoda že ne všichni zákazníci mají představu o takových svatebních fotografiích. Tyto fotografie jsou součástí příběhu bez strojenosti a inscenování. Obdivuji.

Vojta Hurych (18. 10. 2017 07:53)

Magdaleno, děkujeme! :)

Roman (05. 04. 2019 12:22)

Bomba!

Vojta Hurych (06. 04. 2019 20:59)

Děkujeme, Romane :)

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi

Hradec Králové stavte se na kafe

vojta@hurych.cz napište mi

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.