Fotograf Vojta Hurych

Nikča a Luboš

27/5/2017

Mladočov je místo, které hodně lidí, co znám, bere za svůj druhý domov. Nejsem výjimka. Potkal jsem tu mou milovanou Barunku. Je to zkrátka místo, které lidem mění život k lepšímu (díky Mláďo!).

Zkuste teď zavřít oči. Vzpomeňte si na toho, koho milujete, i na ty, kteří tvoří váš svět. Všechny je vemte na jedno místo, a tam řekněte tomu nejmilovanějšímu, že není nikoho jiného na světe, se kterým chcete být.

Snad v tom nespatříte jen krátkozrakou romantiku, ale hlavně čirou radost. Přesně taková byla veselka Nikči a Lubíka... těch dvou, co se smějí zásadně společně!

Děkuju, jste skvělí!

Nikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a LubošNikča a Luboš

Prostor pro vaše komentáře

Marek Suchý (13. 06. 2017 12:19)

Skvelé Vojta, radosť fotiť toľko smiechu :-)

Vojta Hurych (13. 06. 2017 23:46)

Děkujeme, Marku, jojo, byla to doslova veselka! :)

Martina Barbarič (14. 06. 2017 23:11)

Překrásné a velmi emotivní fotky! Dýchá z nich obrovská spousta pohody a lásky. Novomanželům patří velká gratulace, fotografovi velká poklona...;)

Vojta Hurych (15. 06. 2017 09:24)

děkuju i za novomanžele, Martino :)

Eva Stawarczyková (29. 06. 2018 16:42)

Mě přijde, Vojto, že máte ty fotky čím dál tím lepší. Pecka !!

Vojta Hurych (02. 07. 2018 10:46)

Evi, děkuju, to je ale hlavně zásluha svatebčanů :) Opatrujte se, Vojta

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi

Hradec Králové stavte se na kafe

vojta@hurych.cz napište mi

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.