Fotograf Vojta Hurych

Lůca a Kuba

24/8/2018

Olomouc

Myslím, že mám kliku na fajn lidi, který na veselkách potkávám :) Občas se mi ale stane, že mi novomanželé a lidi kolem nich dopřejí pocit, jako zažívám, když jsem s vlastníma kamarádama. To ve vzduchu visí nová přátelství. Zkrátka někdy dostávám víc, než sám dávám :)

 

Lůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a KubaLůca a Kuba

Prostor pro vaše komentáře

Radim (11. 11. 2018 23:33)

Ahoj Vojto,
skromný dotaz, tu poslední svatbu, jsi fotil na jaký foťák?

Díky za odpověď a dobré světlo!
ps: krásně ti to fotí :)
Radim


Vojta Hurych (12. 11. 2018 07:44)

Ahoj Radime,

díky za dotaz :) Poslední tři roky (a tedy i svatby tady prezentované) jsem fotil na Fujifilm XPro2. Teď jsem přešel na XT3 do doby, než přijde XPro3 :)

Opatruj se a děkuju za milou pochvalu :)

Vojta

Radim (12. 11. 2018 13:50)

Ahoj Vojto,

Je to poznat

Radim (12. 11. 2018 13:56)

Omlouvám se nějak odešla necelá zpráva.
Je to poznat, že je to focené jiným foťákem. XT-3 je taková jiná v podání. Mám jeden kousek doma, tak testuju.
Dobré světlo. Radim

Vojta Hurych (13. 11. 2018 07:19)

Radime, špatně jsem se vyjádřil, omlouvám se :) Je to focené na XPro2. XT3 tou dobou ještě nebyla :) S XT3 jsem fotil zatím jen jednu svatbu a krom rychlejšího ostření jsem další zásadní rozdíl nepoznal :)

Vojta

Petra (19. 12. 2020 16:49)

Milý Vojto, viděla jsem mnoho svatebních fotek, ale takový cit pro detail, světlo a náladu jsem opravdu v životě neviděla, toto jsou fotky pana Fotografa! Přeji hodně úspěchů. Petra Bienová

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi...

Hradec Králové stavte se na kafe...

vojta@hurych.cz napište mi...

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.