Fotograf Vojta Hurych

Kika a Zdenda

Zbraslavská myslivna

Fotím podle sluchu nebo běžím tam, kde se něco děje. Je to ověřený recept na upřímný fotky. Zkrátka to vždy funguje. Tedy až do teď. Zatím jsem nezažil takovou veselku, kdy jsem nevěděl, kam se rozběhnout dřív. Jestli zachytit slzičky dojetí, upřímný smích, láskyplné objetí nebo radost z toho, že se roztrhlo nebe začalo pršet. Kdybych měl jedním slovem popsat váš den, Kiko a Zede, tam by to bylo "pohlazení". 

Věřím, že jsme jen odrazem našich nejbližších. Máte kolem sebe úžasné lidi. Držte se a někdy mi z vašich četných cest třeba pošlete pohled. Na vaší (v nejlepším slova smyslu) "uplakanou" veselku budu ještě dlouho vzpomínat, děkuju! :)

Kika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a ZdendaKika a Zdenda

Prostor pro vaše komentáře

Katarína (01. 08. 2017 09:56)

Vaau Kika a Zdenko, fotky zo svadby máte nádherné, určite aj svadba bola perfektná :) ... prajem vám krásne a v láske prežitý spoločný život a veľa šťastne precestovaných miest po svete :)

K. Kráľová ml.

Magdalena Smolková (03. 08. 2017 08:50)

Skvělé fotografie a vystižená atmosféra. Výborné postřehy i práce fotografa. Stejně ale nejvíce záleží na svatebčanech. Tady je vidět přirozenost a obrovské neskrývané emoce. Sen fotografů :-)

Eva (03. 08. 2017 22:22)

Vojto ... nádhera!!

Patrik Webet (05. 09. 2017 18:33)

Milý Zdeňku a Kiko, z vyvyprávění Magdusky a z fotek musím říci, ze to byla nádherná svatba plná radostí, zábavy a srsicího štěstí Vás dvou. Tímto bych Vám chtěl za rodinu Weberovu (Patrik, Hanka, Alex & Patrik ml.) dodatečně popřát k Vaší společné cestě zivotem jen to krasne co zivot přináší a pokud Vám bude stát něco v cestě, společně to zvladnete! To vse a mnohem vic Vam prejeme z celeho srdce

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi

Hradec Králové stavte se na kafe

vojta@hurych.cz napište mi

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.