Fotograf Vojta Hurych

eliška a matěj

12/9/2015

Mladá Boleslav

Tak na týhle veselce bylo opravdu, ale opravdu hodně veselo. Tolik radosti a upřímnej úsměvů, jak jinak by měl vypadat jeden z nejdůležitějších dní v životě? Fakt parádní akce, děkuju Eliško a Matěji, že jsem si to mohl užít s vámi!

eliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matějeliška a matěj

Prostor pro vaše komentáře

Martin (04. 10. 2016 20:35)

Vojto, posledni fotka je fakt super, muzes trosku priblizit jak jsi to fotil? Asi se potkame na fotoexpo, ale nevim jestli na reseni konkretnich fotek bude cas :-) Diky!

Vojta Hurych (05. 10. 2016 10:04)

Ahoj Martine, děkuju :) Je to focené s radiově odpáleným bleskem, který jsem umístil za novomanžele :) Na FotoExpu to bude spíše o reportáži, ale uvidíme, jak zbude čas :)

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi...

Hradec Králové stavte se na kafe...

vojta@hurych.cz napište mi...

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.