Fotograf Vojta Hurych

Adélka a Filip

13/5/2017

Hostinec Na Statku Jakubov

Když jsem Adélce odeslal náhled tohoto výběru, její odpověď mě potěšila i zaskočila zároveň. Fotky jako že supr, ale prý jestli tam nemám i nějaké, kde nejsou tak vysmátí. No, vlastně mám. To jsou ty fotky, kde jsem je vyfotil zády a ty do výběru nepatří :)

Mohlo by se zdát, že jsem specialista na úsměvy. Pravda je ale prostější. Mám totiž štěstí na fajn lidi! Děkuju Adélko a Filipe, pozorovat váš smích bylo nakažlivé!

Adélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a FilipAdélka a Filip

Prostor pro vaše komentáře

Hari (26. 05. 2017 21:11)

Boží...jako vlastně vždycky ;)

Vojta Hurych (26. 05. 2017 23:19)

Díky, Luky! :)

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi

Hradec Králové stavte se na kafe

vojta@hurych.cz napište mi

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.