Fotograf Vojta Hurych

svatební cesta na konec světa

2/7/2016

My dva VoBa s tím nikdy nedělali nějaký zbytečný cavyky! Máme se (s)prostě rádi a když nám v den před odjezdem na líbánky do Tyrolska kikslo auto, moc velký dráma jsme z toho nedělali. Sbalený bágly jsme už měli, tak jsme prostě jenom na karton napsali "svatební cesta" a vyrazili kamsi stopem. Ať se o nás nekonečnej prostor postará.

První noc jsme strávili v neskutečným a úplně náhodně objeveným trampským tábořišti poblíž Budislavi, který dle zápisů v místním deníků nezná víc než 100 zasvěcených lidí! Na tohle kouzelný místo vysoko nad korunami stromů se dokonce něktěří vracejí po 30 letech! Někdo tam zplodil potomka, někdo se zamiloval. My lokli víno a mezítím co Barunka celou noc střídavě klepala pomyslnou kosu, já rádoby strážný oko nezamhouřil. Přeci jen těch hororů jsem viděl víc, než je do obyčejnýho života vhodno.

Stop, vítr a dobrovůle řidičů nás nakonec zavála k Vltavě do Českýho Krumlova... od převisu a smradlavýho ohně do **** hotýlku v  nejromantičtějším koutu naší země. Zkrátka idylka!

Druhej a třetí den jsme sjeli Vltavu. Sami dva v průtoku 100 lidí za vteřinu na libovolném jezu. 

Bylo to skvělý, nezapomenutelný, bylo to o nás!

svatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světasvatební cesta na konec světa

Prostor pro vaše komentáře

Mája (23. 11. 2016 11:57)

Nádherní lidé i fotky. Držím vám do života palce - ale nejspíš to nebude potřeba, neboť když se jde osudu naproti, dopadá to šťastně a vy jste toho důkazem :)

Dusan (14. 03. 2017 13:09)

Zboznujem tvoj cit pre vedlajsie pribehy v pozadi..

Vojta Hurych (14. 03. 2017 16:52)

Děkuju, Dušene! :)

Kulis (12. 04. 2019 07:21)

Nojo někteří lidé mluví aniž by něco řekli, jiní ani mluvit nemusejí a kolik se toho od nich dozvíme :)

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi

Hradec Králové stavte se na kafe

vojta@hurych.cz napište mi

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.