Fotograf Vojta Hurych

případy 1. oddělení

2013

Měl jsem ohromnou kliku, když jsem dostal šanci být jako fotograf u natáčení skvělého seriálu Případy 1. oddělení a následně i jako editor webového obsahu u jeho vysílání. Hlavně to byla velká důvěra ze strany Tomáše Feřtka (vedoucího projektu) a Michala Reitlera (kreativního producenta), že si do týmu draftovali takovýho televizního zelenáče. Byl to rok mého života a opravdu hodně jsem se toho naučil. Kromě fotodokumentace a přípravy textovým materiálů pro web a PR oddělení jsem se navíc i během vysílání staral o facebookový profil seriálu. Sečteno podtrženo, nacvakal jsem 8740 snímků, fotooddělení odevzdal okolo 2897 fotek, s Dušanem Krejdlem a Filipem Vančurou jsme natočili a sestříhali téměř 20 zajímavých rozhovorů, pod 24 hodinovým dohledem Lenky Krsové sepsal nemálo statusů a v neposlední řadě chci poděkovat i mému příteli na telefonu, Honzovi Malindovi (spoluautorovi scénáře), že mě v tom ani na moment nenechal samotného a nedopustil, aby kvalita webu a facebooku pokulhávala za samotným seriálem. Takže všem děkuji za spolupráci a trpělivost! Zde je "pár" fotek z natáčení. 

případy 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělenípřípady 1. oddělení

Prostor pro vaše komentáře

Dag Markl (12. 03. 2022 11:58)

Dobrý den, Vojto,

chtěl bych se Vás zeptat s jakým fotoaparátem jste fotil tuto sérii? Ad 1 fotky jsou vynikajicí. Přemýšlím o koupi x-t3 (mám canon 5dm III), kvůli možnosti fotit na tišší, ne-li úplně tichou závěrku. Vím, jaké se vyskytují problémy ohledně focení na elektronickou závěrku.. proto právě můj dotaz. Mám možnost fotit v brněnské filharmonii, ale jako požadavek je právě stanovena tichá závěrka. Jak se chovají fuji fotoaparáty (alespoň dle Vašich zkušeností) v situacích, kdy je až nežadoucí při focení vydávat "zvuky". Například tato Vaše série... zajímalo by mě, jak jste řešil/reěíte takovéto situace. Děkuji za Váš čas a pokud se Vám nebude chtít odpovídat, naprosto to chápu a respektuji. Děkuji a hezký den!

Dag Markl

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi...

Hradec Králové stavte se na kafe...

vojta@hurych.cz napište mi...

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.