Fotograf Vojta Hurych

big in japan

leden 2016 a únor 2017

Dvakrát jsem odjel jsem s Sherpas Ride na úplně druhej konec zeměkoule, abych zachytil atmosféru freeride kempů, který se odehrávaj v neuvěřitelně luxusních prašanovejch podmínkách nemajíc na světě obdoby.

Japonsko je neuvěřitelný! Zamiloval jsem si ho stejně jako vydatně dlouhý pojezdy v místním prašanu. Na sjezdovce mě už nikdy neuvidíte!

Vojtovi ze Sherpas Ride fakt děkuju za důvěru a hlavně tu šanci si to tak užít a prožít, bylo to exkluzivní! Za podporu i na dálku děkuju milované i milující Barunce!

big in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japanbig in japan

Prostor pro vaše komentáře

Jiri Vogel (04. 02. 2017 19:29)

super zážitek...super fotky...

Iva (08. 10. 2017 22:02)

Wow ... wow .. wow .. naprosto dokonale fotky co pohladi po dusi a rad se k nim clovek vrati . x

Vojta Hurych (09. 10. 2017 09:34)

Děkuju, Ivi :)

Oslovil vás
tento příběh?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi...

Hradec Králové stavte se na kafe...

vojta@hurych.cz napište mi...

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.