Fotograf Vojta Hurych

Péťa a Zbyňda

Když jsem prvně viděla Vojtovy fotky na webu, bylo mi jasné, že jiného fotografa nechci. Pokud hledáte někoho, kdo s citem zachytí vaše okamžiky, je Vojta tou správnou osobou. Z jeho fotek je cítit, že to nebere jen jako svou práci. Navíc je to moc fajn člověk, s kterým se člověk cítí dobře a s kterým je skvělá komunikace. Kdybych se měla rozhodovat znovu, rozhodla bych se stejně. 

Kačka a Péťa

Že chci Vojtu jako svého svatebního fotografa jsem jistojistě věděla ještě před tím, než jsem potkala svého milého.  A když jsem pak po svatbě viděla výsledek, bylo mi do breku. Ano, smíchy i radostí do breku, protože to, co on dokázal zachytit, je něco neuvěřitelného. Vím, zní to jako cliché, nicméně myslím, že jakožto profesionální svatební fotografka vím, o čem mluvím.

Adélka a Filip

Někde jsme zaslechli, že už jen kvůli takovým fotkám by stálo za to se vzít. Vojta vypráví příběhy - citlivě, ale bez zábran. Určitě se nebojte ukázát kus sebe. Na jeho fotkách se Vám to mnohonásobně vrátí.

Marťa a Tom

Vojta je přesně ten typ člověka, kterého vidíte poprvé a máte pocit, že ho znáte odjakživa a kromě Vás si ho rázem zamilují všichni svatebčané. Vážím si toho, že byl s námi v tak magický den a děkuji za to pokaždé, když při prohlížení fotek se zalykám smíchy, utírám si slzy dojetím a buší mi srdce štěstím, díky jeho talentu si totiž vždy přesně vybavím, jaký ten náš den opravdu byl.

Barunka a Váďa

Hledali jsme fotografa, který nás zachytí přesně takové, jací jsme a jakou máme úžasnou rodinu a přátelé. Chtěli jsme najít někoho, na jehož fotky se podíváme i za několik let a budeme náš den prožívat znovu. Přesně tohle nám Vojta splnil! Vidíme nekončící smích, objetí i radostné pokřikováni. Atmosféra, která kouzlí úsměv od ucha k uchu, či slzičky v koutcích očí.

Kika a Zed

Vojta je čaroděj s foťákem. Umí dokonale zachytit celou tu nefalšovanou škálu emocí, které člověk během svatebního dne prožívá. Pokaždé, když si projíždíme svatební fotky, zažíváme tu užasnou atmosféru zas a znova. A to je opravdu báječný pocit!

Linda a Patrik

Pro svůj svatební den, jsem si svobodně vybrala dva muže. Mého vysněného budoucího manžela Patrika a skvělého fotografa Vojtu. Ani jeden nezklamal. Toho prvního dál už doporučovat z pochopitelných důvodu nebudu, ale pokud chcete nevšední fotky s příběhem od příjemného Pana fotografa, pak je Vojta ta pravá volba.

Blanka a Adam

Vdávat jsem se chtěla 6. září, ale Vojta byl obsazený a to už rok dopředu! Je vidět, že fotí pro radost, naši radost, a jak skvěle! Proto nikdy nebudu litovat, že jsem se vdávala o 14 dní později než v den, který jsme si přáli.

Kája a Martin

To, že je Vojta skvělý fotograf je jasné! Stačí se podívat na pár fotek. Stejně důležité, možná ještě důležitější však je, že je skvělý člověk. Při focení se s ním člověk cítí prostě bezvadně a je to na fotkách vidět.

Péťa a Fanda

Pokud chcete fotky, řekněte si fotografovi. Pokud chcete zachytit krásné vzpomínky, řekněte si Vojtovi.

Hela a Filip

Oslovit Vojtu bylo druhé nejlepší rozhodnutí hned potom se vzít. Je to člověk, který bere svoje řemeslo s pokorou a má obrovský dar popsat silné emoce - originálně, vkusně a s humorem. Děkujeme za ty nejkrásnější svatební fotky!

Valča a Ondra

Kromě očividně výborné kvality fotografií musíme pochválit hlavně Vojtův skvělý lidský přístup. Nevnímali jsme ho jako cizího člověka, který musí dělat svoji práci, ale jako dalšího člena rodiny, který shodou okolností vlastní fotografické náčiní, umí s ním parádně zacházet a ještě ho to náramně baví. Jednoznačně doporučujeme.

Renata a Ondřej

Vojtu jsme si vybrali jako našeho svatebního fotografa z několika důvodů. O tom, že dělá krásné přirozené fotky, které nevzbuzují pocit přeslazeného kýče, se nemusíme vůbec bavit. Ale co bych chtěla vyzdvihnout je především to, že je neuvěřitelně empatický, milý, rychlý, nestresuje a je vždy perfektně připravený. To jsou vlastnosti, které jsme během svatby maximálně ocenili.

Lucka a Marek

Vojta a jeho fotky jsou holt jiný kafe – profesionál se srdcem na pravém místě, který dělá věci jinak než ostatní. Vidí a zachytí, co jiným uniká. Proto ho máme tak rádi!

Janča a Lukáš

Vojta je nejen dobrý společník, ale profesionál každým coulem. Jak jinak by bylo možné mít tak úžasné fotky ze svatby i když celý život žijete v přesvědčení o vlastní nefotogeničnosti? Vojta prostě dodává celý balíček - empatii, úsměv v perných chvilkách, občasnou neviditelnost, sympatickou profesionalitu a hlavně fakt krásný fotky, na které je radost pohledět i po tisící.

Cením si vaší důvěry.
Budu váš dvorní fotograf?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi

Mánesova 925, Hradec Králové stavte se na kafe

vojta@hurych.cz napište mi

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.