Fotograf Vojta Hurych

Péťa a Zbyňda

Když jsem prvně viděla Vojtovy fotky na webu, bylo mi jasné, že jiného fotografa nechci. Pokud hledáte někoho, kdo s citem zachytí vaše okamžiky, je Vojta tou správnou osobou. Z jeho fotek je cítit, že to nebere jen jako svou práci. Navíc je to moc fajn člověk, s kterým se člověk cítí dobře a s kterým je skvělá komunikace. Kdybych se měla rozhodovat znovu, rozhodla bych se stejně. 

Kačka a Péťa

Že chci Vojtu jako svého svatebního fotografa jsem jistojistě věděla ještě před tím, než jsem potkala svého milého.  A když jsem pak po svatbě viděla výsledek, bylo mi do breku. Ano, smíchy i radostí do breku, protože to, co on dokázal zachytit, je něco neuvěřitelného. Vím, zní to jako cliché, nicméně myslím, že jakožto profesionální svatební fotografka vím, o čem mluvím.

Adélka a Filip

Někde jsme zaslechli, že už jen kvůli takovým fotkám by stálo za to se vzít. Vojta vypráví příběhy - citlivě, ale bez zábran. Určitě se nebojte ukázát kus sebe. Na jeho fotkách se Vám to mnohonásobně vrátí.

Marťa a Tom

Vojta je přesně ten typ člověka, kterého vidíte poprvé a máte pocit, že ho znáte odjakživa a kromě Vás si ho rázem zamilují všichni svatebčané. Vážím si toho, že byl s námi v tak magický den a děkuji za to pokaždé, když při prohlížení fotek se zalykám smíchy, utírám si slzy dojetím a buší mi srdce štěstím, díky jeho talentu si totiž vždy přesně vybavím, jaký ten náš den opravdu byl.

Barunka a Váďa

Hledali jsme fotografa, který nás zachytí přesně takové, jací jsme a jakou máme úžasnou rodinu a přátelé. Chtěli jsme najít někoho, na jehož fotky se podíváme i za několik let a budeme náš den prožívat znovu. Přesně tohle nám Vojta splnil! Vidíme nekončící smích, objetí i radostné pokřikováni. Atmosféra, která kouzlí úsměv od ucha k uchu, či slzičky v koutcích očí.

Cením si vaší důvěry.
Budu váš dvorní fotograf?

Rezervace

728 159 444 zavolejte mi...

Hradec Králové stavte se na kafe...

vojta@hurych.cz napište mi...

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.