Fotograf Vojta Hurych

Jakou nejkrásnější veselku jsem kdy zažil?

Od mala jsem byl tahanej po svatbách. Jsem totiž z obrovský rodiny. Z taťkovi strany mám 23 sestřenic a bratranců. Moc si z těch typických veselek nepamatuju, protože jsem nejmladší ze všech. Vybavuju si jen, jak jsem nosil malý kousavý sáčko a že jsem chodil ujídat do kuchyně tetiny výborný kremrole… a hlavně, že mě to bavilo. Nejspíš ale právě proto teď fotím převážně svatby.

Mám za sebou skoro 180 svateb. Ledacos jsem tedy už viděl a zažil a jedno vím jistojistě. Žádná nevěsta (dokonce ani ženich) nechce, aby jí na svatbě pršelo.

Tím se dostávám k té nejlepší veselce, na které jsem kdy byl. Samozřejmě to byla ta, na které jsem slíbil nadosmrti lásku mé milované Barunce. Jo, půlku dne chcalo a chcalo! Tragédie? Vůbec ne! 

Svatba je čas strávený s milovanými lidmi. Mrkněte se, jak v květnu 2016 přítel Petr Wagenknecht zachytil naše (vodotěsné) nejbližší a tu nejlepší svatbu, kterou bychom si hned střihli hned znova!

Mohlo by vás zajímat

Prostor pro vaše komentáře

Lenka (30. 11. 2017 12:34)

Dobrý den, tohle je taky foceno fujifilmem x100f?
Pořád se rozhoduju, protože mám takový nutkavý pocit, že právě x100f potřebuji :D.
Předem moc děkuji za odpověd :).

Vojta Hurych (03. 12. 2017 12:55)

Srdečně zdravím Lenko, ne, naše svatba není nafocena na X100F, ale na Nikon Df. Mějte se hezky, Vojta

Rasťo (01. 04. 2018 13:56)

čauko mladomanželia :-) kdesi na Fasabúku som uvidel tento odkaz, nedalo mi to a pozrel som si ho....pánové, tak tohle to je něco ! ...skvelé, svelé, a ešte raz skvelé !!! ....Vaša svadba musela byť "prostě báječná"..... existuje možnosť, že máte aj nejaký skrátený videozáznam k verejného nahliadnutiu? ... lebo ako krátkometrážný film by mal vopred zaručený úspech ;-) veľmi chválim super oko fotografa, ktoré nás vtiahlo do deja.... inšpirujúce netradičné pohľady veľkých českých fotografov ;-) ............Ď A K U J E M....

Vojta Hurych (02. 04. 2018 18:00)

Rasťo, děkujeme. Videozáznam nemáme, bohužel nás to nenapadlo :) Opatruj se!

728 159 444 zavolejte mi...

Hradec Králové stavte se na kafe...

vojta@hurych.cz napište mi...

Aby vám u mě na webu všechno dobře fungovalo, používám cookies.